Araç Kiralama Kararları

İş makinesi kiralama aşırı düşük savunması hazırlanırken kamu ihale kurumunun dikkat ettiği ve elenmeye sebep olan hatalara örnek olan, kamu ihale kurumu kurul kararı... Devamı »
Araç kiralama ve personel taşıma aşırı düşük savunması hazırlanırken kamu ihale kurumunun dikkat ettiği ve elenmeye sebep olan hatalara örnek olan, kamu ihale kurumu kurul kararı... Devamı »
Araç aşırı düşük savunma hazırlanırken yapılan hatalar araç aşırı düşük savunma hazırlanırken kamu ihale kurumu kararlarında tespit edilen eksiklikler.... Devamı »
ekap işçilik hesaplama modülünün kullanımında işçilik ücretleri ihalelere göre değişmektedir. bu karar da işçilik hesaplamalarının nasıl ve neye göre yapılacağı açıklanmaktadır.... Devamı »
Kanun Koyucu, teminatın gelir kaydedilmesi ve yasaklama yaptırımlarını öngörerek ihale üzerinde kalan isteklinin kamu ihale sözleşmesini yapmasını temin etmeyi amaçlamış olup ihale üzerinde bırakıldığı halde bir takım saiklerle sözleşme yapmaya yanaşmayan isteklilerin mevcudiyeti, bahis konusu edilen idari yaptırımların uygulanmasını zorunlu kılmaktadır. Bu yaptırımlar arasında... Devamı »
2015/158543 İhale Kayıt Numaralı “Taşımalı veya Kuruluş Mutfağında Malzeme Dahil Mamül Yemek Hizmeti Alım İşi” İhalesi... Devamı »
2015/158543 İhale Kayıt Numaralı “Taşımalı veya Kuruluş Mutfağında Malzeme Dahil Mamül Yemek Hizmeti Alım İşi” İhalesi... Devamı »
2015/054 Gündem No: 35 Karar Tarihi: 16.09.2015 Karar No: 2015/UY.I-2533 Şikayetçi: Feza Taahhüt A.Ş. İhaleyi Yapan Daire: Karayolları Genel Müdürlüğü... Devamı »
Personel çalıştırılmasına dayalı olmayan hizmet alımlarında işçilik gideri olarak EKAP işçilik hesaplama modülü üzerinden mi işçilik hesaplanmalı yoksa asgari ücret mi hesaplanmalı... Devamı »
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü tarafından 17.11.2015 tarihinde açık ihale usulü ile gerçekleştirilen... Devamı »
1 Toplam 11 Karar Bulundu
Copyright 2016 © www.asiridusuk.com Tüm hakları saklıdır. NF Teknoloji