Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Firmamız kamu ihalerine iştirak eden firmaların, kamu ihale sürecinde yaşadıkları aksaklık ve sorunlarla ilgili bilgi ve tecrübesiyle çözümler sunmaktır.

Firmamız kamu ihale kanununun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren bugüne kadar olan kanun yönetmelik ve tebliğ değişikliklerini takip ederek bu değişimlerin ışığı altında sahip olduğu tecrübeyle birlikte piyasada yaşanan sorunlar karşısında yapılan itiraz, itirazen-şikayet, idare mahkemesi başvuru ve kararlarının değerlendirilmesi ile birlikte elde edilen bilginin kazanca dönüştürülmesini amaçlamaktadır.

Kamu ihalelerinin süreçleri içerisinde yeralan aşırı düşük savunmaların hazırlanması, idareler için aşırı düşük savunmanın nasıl incelenmesi gerektiği ve aşırı düşük savunma hazırlanırken dikkat edilmesi gereken önemli noktaların firmalara aktarılması bilgilendirilmesi amaçlanmaktadır.

Firmamız hizmet alımları konusunda yemek, temizlik, personel çalıştırmaya dayalı hizmet alımları, personel çalıştırmaya dayalı olmayan hizmet alımları,  çöp toplama, araç kirala ve personel taşıma hizmet alımları ile ilgili aşırı düşük sorgulamalarını titizlikle hazırlamaktadır.

Firmamız uzman kadrosuyla, aşırı düşük sorgulamalarınızda hertürlü eğitim, danışmanlık hizmetleriyle firmanıza destek sağlamaktadır

4734 sayılı kamu ihale kanununa bağlı olarak yapılan yapım, hizmet,  mal alım ihalelerine yönelik  hertürlü destek  ve aşırı düşük sorgulamaları firmamız tarafından hazırlanır.

ihalelerde idareye şikayet, kuruma itirazen-şikayet konularında danışmalık hizmeti vermektedir.

Kamu ihalelerine yönelik mevzuat, süreç ve işleyiş konularında eğitim hizmeti vermektedir

Kamu kurum ve kuruluşlarına, yerel yönetimlere, dernek ve vakıflara hizmet içi eğitim hizmeti vermektedir.

Tüzel kişiliğe haiz firmalara, küçük ve orta ölçekli işletmelere, dernek, vakıf ve yerel yönetimlere hibe ve teşvik proje hazırlama konusunda destek hizmetleri vermektedir.

Copyright 2016 © www.asiridusuk.com Tüm hakları saklıdır. NF Teknoloji